Jauda: 30,0 kW

Patīkamai tvaika pirts baudīšanai

Harvia HGP ir oāze relaksācijai un labsajūtai. Ļaujiet mitrajam karstumam palutināt sevi un aizmirst uz brīdi par steidzīgo ikdienu.

Harvia HGP tvaika ģenerators paredzēts biežai lietošanai, galvenokārt SPA salonos un kompleksos. Tvaika ģenerātoru ir viegli uzstādīt un to kontrolē ar stilīga skāienjūtīga vadības paneļa palīdzību. Vadības panelī iespējams kontrolēt - tvaika ģeneratora darbību, smaržas sūkni, apgaismojumu un ģeneratora ventilatoru.

HGP modelim ir iebūvēts automātiskais vārsts. Šis vārsts kalpo kā ūdens attīrīšanas ierīce, kas automātiski attīra tvaika ģenerātoru no nogulsnēm un kaļķa. Vārsts attīra ģenerātoru automātiski pēc noteikta laika intervāla un katru reizi, kad tvaika ģenerators ir izslēgts. Šī attīrīšana samazina kaļķa nogulšņu veidošanos un ļauj saglabāt tvaika ģeneratoru labā stāvoklī un paildzina tā lietošanas laiku.

Šim ģenerātoram ir iebūvēts arī aromāta sūknis. Sūknis automātiski sajauc tvaika ģeneratora ražoto tvaiku kopā ar aromātu. Šis aromāta sūknis ienesīs jūsu tvaika pirtī patīkamu aromātu un padarīs pirts baudīšanu vēl patīkamāku!

 

 

Platums mm 560
Augstums mm 490
Dziļums mm 320
Svars kg 24

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Tvaika ģenerātors HGP30

  • Ražotājs: HARVIA
  • Modelis: HGP
  • Pieejamība: Pieejams
  • 3 020,00€


Atslēgvārdi: tvaika ģenerātors, ģenerātors, Harvia, Helix