Sāls istabas

Sāls istabas

Mēs visi zinām par saunas labvēlīgo ietekmi uz organismu, taču tās iedarbību var ievērojami uzlabot ar sālsakmens paneļu palīdzību.

Sālsakmens paneļu sastāvā ir ļoti daudz mikroelementu, kas ir nepieciešami mūsu organismam kā, piemēram: dzelzs, kalcijs, magnijs, cinks, jods, selēns u.c.

Saunas lietošanas laikā mikroelementi difūzijas procesu rezultātā atdalās no kristāliem un nonāk saunas gaisā, nodrošinot ar mikroelementiem bagātu gaisu. Šādi bagātināts gaiss palīdz dažādu slimību ārstēšanai un profilaksei kā, piemēram: elpošanas ceļu, astmas un bronhu, gremošanas sistēmas, dermatoloģisko saslimšanu gadījumā, neirožu, vairogdziedzeru funkciju pasliktināšanās gadījumā, noguruma, kā arī veģetatīvās nervu sistēmas traucējumu gadījumā.

Sālsakmens paneļus var uzstādīt gan no jauna būvējamās saunās, gan arī jau gatavās. Veselības kompleksos varam iebūvēt dažāda veida ārstnieciskās sālsistabas ar neatkārtojamu un individuālu dizainu.

 

Sāls paneļi saunā vidēji kalpo 5 gadus, lēnām noārdoties. Mitrā pirtī noārdās ātrāk. Paneļa montāža ir vienkārša, piestiprinot ar 4 skrūvēm.

Sāls paneļu ieteicams izvietot 1 gab. uz 2-4m3 saunas telpas.

Izmērs 500x500. Apskatāmi arī mūsu veikalā. 


Refine Search