Lietošanas noteikumi

 

E-VEIKALA SAUNAKATRAM.LV LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Šie noteikumi tiek piemēroti visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti interneta veikalā www.saunakatram.lv (turpmāk – E-veikals).

Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šos noteikumus! E-veikalam ir tiesības veikt izmaiņas vai papildinājumus lietošanas noteikumos jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājas lapā www.saunakatram.lv.

LIETOTĀJA TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

  • E-veikala lietotājs (turpmāk – lietotājs) ir persona, kura veic pasūtījumu interneta veikalā, noformējot pasūtījumu kā viesis vai reģistrējot lietotāja kontu.

  • Lietotājs ir atbildīgs par visām darbībām no viņa reģistrētā lietotāja konta un paša ievietoto informāciju, kā arī par paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.

  • Lietotājs nedrīkst nodot trešajām personām lietotāja konta pieejas datus (lietotāja vārdu un paroli). Lietotāja pieejas datus drīkst izmantot tikai konkrētais lietotājs (fiziska vai juridiska persona).
  • Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas būtu vērstas pret e-veikala sistēmas drošību. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā SIA "Sauna Katram" patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, par to iepriekš nebrīdinot un nepaskaidrojot iemeslu.
  • Lietotājam ir tiesības atteikties no pasūtījuma, par to informējot e-veikalu pa informatīvo e-pastu: info@saunakatram.lv. Ja lietotājs nav veicis apmaksu par pasūtījumu un nav atteicies no pasūtījuma 14 dienu laikā kopš pasūtījuma veikšanas, e-veikals pasūtījumu anulē.
  • Lietotājam ir tiesības atgriezt e-veikalā iegādātās preces 14 dienu laikā atbilstoši likumā noteiktajiem noteikumiem. Papildus informāciju lasiet garantija un atteikuma tiesībās. 

 

Veicot pasūtījumu e-veikalā lietotājs piekrīt, ka iesniegto datu apstrādi veic SIA "Sauna Katram" saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu un e-veikala privātuma politiku.

Papildus informācija: preču apmaksa un piegāde.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā: sazinieties ar mums, kontakti.

Izmantojot SIA "Sauna katram" e-veikalu, Jūs apliecināt, ka šie noteikumi ir saprotami un apņematies tos ievērot un regulāri sekot līdzi to izmaiņām.