Kastor krāsnis

Kastor krāsnis

KASTOR ražo ar malku kurināmas pirts krāsnis jau vairāk nekā 80 gadus. Krāsnīs ir izmantoti kvalitatīvi materiāli it visā, pat mazākajos sīkumos, kas apvienojumā ar Kastor inženieru pieredzi, ļauj iegūt maksimālu siltumu no jebkura malkas apjoma.


Refine Search

Preču salīdzināšana (0)


Kastor KO-20

Kastor KO-20

Telpas izmēram: 8-20 m3

Akmeņu ietilpība: 60 kg

Augstas klases krāsns vidējām pirtīm

Kastor krāsns durtiņas aprīkotas ar lielu stiklu, kas stiepjas visā krāsns augstumā. Uguns mirdzums caur stikla krāsns durtiņām piešķir pirts atmosfērai romantisku noskaņu.

Dubultā krāsns konstrukcija

Kastor pirts krāsns karkass sastāv no diviem apvalkiem - ārējā un iekšējā. Iekšējais apvalks uzkrāj sevī siltumu, atstājot ārējo apvalku nedaudz vēsāku. Ārējais apvalks uzkarsīs paaugstinoties krāsns temperatūrai, tomēr joprojām būs vēsāks nekā iekšējais apvalks. Šī krāsns tehnoloģija pasargās jūs no ievērojamiem apdegumiem un padarīs pēršanos pirtī drošāku.

Gaisa cirkulācijas sistēma

Pirts krāsns ir aprīkota ar gaisa kanāliem, kas ļauj siltumam ātrāk sasniegt akmeņus, tādējādi tos ātrāk uzkarsējot. Pateicoties gaisa kanāliem pirti iespējams iekurināt ātrāk, izmantojot mazāku malkas daudzumu. Kad uguns apdziest, siltums cirkulē pa pārējiem gaisa kanāliem un uzglabā siltumu krāsnī ilgāk.  Un jūs varat baudīt pirti, pat ja uguns apdzisusi.

710,00€ 1 380,00€ Bez nodokļa: 710,00€

Rāda no 1 līdz 1 kopā 1 (Kopā lapu - 1)