Apkope

Apkope

Pirts krāsns apkope ir viens no svarīgākajiem aspektiem kvalitatīvam pirts garam un ilgam pirts krāsns kalpošanas mūžam. Kāpēc? Ar pirts krāsni ir līdzīgi kā ar auto, ir vajadzīgas regulāras apkopes, lai krāsns kalpotu ilgāk un darbotos tikpat efektīvi kā pirmajā reizē.

Malkas krāsnīm ieteicams regulāri mainīt pirts akmeņus, lai gars saglabātos vienlīdz stiprs. Regulāri jāveic pirts skursteņa tīrīšana, lai krāsns vilkme būtu pietiekoši spēcīga. 

Elektriskajām krāsnīm ieteicams regulāri mainīt pirts akmeņus un sekot līdzi sildelementu stāvoklim (silda vai nesilda). Ja konstatēts, ka kāds no sildelementiem vairs nesilda, tas ir jānomaina. Īpaši uzmanība jāpievērš kombinētajām pirts krāsnīm, kuru iekšienē atrodas ūdens rezervuārs. Regulāri nekopjot kombinētās krāsnis, tās iekšienē veidojas kaļķa nogulsnes un aizsērējumi, kas var radīt krāsns sildelementa bojājumu.

Tvaika ģeneratoriem līdzīgi kā kombinētajām krāsnīm, ūdens rezervuārā veidojas kaļķa nogulsnes, kas var radīt ģeneratora sildelementu bojājumus un tvaika padeves traucējumus.

 

Lai izvairītos no krāsns bojājumiem, regulāri veic krāsns apkopi vai uztici to mūsu speciālistiem!


Refine Search