Harvia by Luhta saunas tekstils ir izgatavots no augstas kvalitātes mīkstināta lina un kokvilnas vafeļauduma. Tas ir mīksts un patīkams audums, kas lieliski uzsūc mitrumu un ātri žūst. Mūsdienīgs dizains un patīkams komforts. 

Mazgāt 60° C temperatūrā. 

Sastāvs: 75% kokvilna, 25% lins.

Izmērs: 80 x 160 cm

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Harvia lāvas pārklājs

  • Ražotājs: HARVIA
  • Modelis: SAC80302
  • Pieejamība: Pieejams
  • 20,00€


Saistītā prece

Harvia pirts spilvens

Harvia pirts spilvens

Harvia by Luhta saunas tekstils ir izgatavots no augstas kvalitātes mīkstināta lina un kokvilnas vafeļauduma. Tas ir mīksts un patīkams audums, kas lieliski uzsūc mitrumu un ātri žūst. Saunas spilvens ar mūsdienīgo dizainu piešķirs patīkamu komfortu atpūtai saunā. Harvia by Luhta tekstilizstrādājumi ir patīkami ķermenim - jebkurā temperatūrā un mitrumā. Sastāvs: 75% kokvilna, 25% lins, putupolistirols Izmērs: 22×40 cm ..

15,00€ Bez nodokļa: 12,40€

Harvia pirts dvielis

Harvia pirts dvielis

Harvia by Luhta dvieļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes mīkstināta lina un kokvilnas vafeļauduma. Tas ir mīksts un patīkams audums, kas lieliski uzsūc mitrumu un ātri žūst. Mūsdienīgs dizains un patīkams komforts.  Mazgāt 60° C temperatūrā.  Sastāvs: 75% kokvilna, 25% lins. Izmērs: 80 x 160 cm ..

35,00€ Bez nodokļa: 28,93€

Harvia pirts svārki

Harvia pirts svārki

Harvia by Luhta aptinamie dvieļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes mīkstināta lina un kokvilnas vafeļauduma. Tas ir mīksts un patīkams audums, kas lieliski uzsūc mitrumu un ātri žūst. Mūsdienīgs dizains un patīkams komforts. Aptinamie dvieļi ir daudzveidīgi izmantojami – gan kā pirts svārki, gan kā dvielis. Dvielim ir gumija un lipekļa aizdare. Mazgāt 60° C temperatūrā.  Sastāvs: 75% kokvilna, 25% lins. Izmērs: 70x150 cm ..

39,00€ Bez nodokļa: 32,23€

Atslēgvārdi: lāvas pārklājs, pārklājs lāvai, pirts dvielis, dvielis, pirts tekstils, saunas tekstils, Harvia by Luhta, Harvia